Over ons

Onze missie

Wij geloven, we zijn ervan overtuigd dat elke organisatie recht heeft op een partnership die gebaseerd is op kwaliteit, open communicatie, integriteit en een eerlijke samenwerking. En dit tegen een correcte prijs. Vanuit deze overtuiging is MENS geboren. We merkten altijd dezelfde frustraties op bij zaakvoerders, HR-managers, … Veel beloftes, weinig resultaatsgericht en veel misnoegdheid over de kost die daar tegenover staat. MENS streeft ernaar om een GAME CHANGER te zijn.

MENS wil alle organisaties, die hun medewerkers beschouwen als een waardevol kapitaal, ondersteunen en begeleiden bij het aantrekken, rekruteren, selecteren, binden en behouden van hun talenten. Elke dag opnieuw streven onze enthousiaste experts er naar om verder te denken en te handelen dan de initiële vraag/behoefte. Dit doen we met passie en liefde voor het métier.

De lens op MENS

Van mensen, voor mensen: onze mensen zijn ons grootste kapitaal. Met onze ervaring en dynamiek geven we vorm aan MENS en aan jouw onderneming. Samen zijn we goed voor meer dan 30 jaar ervaring. 

Hechte samenwerking: onze HR-expertise staat niet gewoon ten dienste van jouw bedrijf. Een directe en persoonlijke aanpak is één van onze stokpaardjes. Met MENS worden we deel van jouw onderneming. “On site” is onze tweede thuis.

Betrouwbare service: de juiste mensen op de juiste plaats, da’s slechts een begin. We ontzorgen, staan klaar met advies en denken strategisch mee. We spreken jouw taal, MENSentaal.

Efficiënt partnership: onze werking is resultaatgericht, transparant én kostenbesparend, met een 100% focus op jouw wensen en ambities.

Kostenbesparend: voor de prijs van 1 selectiefee bij een klassiek kantoor, komen wij verschillende dagen on-site. Op deze manier haal je HR experten in huis. 

Delphine Vantomme

Zaakvoerder

delphine@mens.be

0496/53.57.20

Dagmar De Naghel 

HR-partner

dagmar@mens.be

0498.33.26.94

Liza Taillieu

HR-partner

liza@mens.be

0483.163.131

Nathalie Tielemans

HR partner

nathalie@mens.be

0478 61 30 07

Björn Derdeyn

Mede-oprichter Mens

bjorn@mens.be

0474 30 51 52

Bo Vandepitte

HR Partner

bo@mens.be

0496 70 62 43

 

Inse Vanhopplinus

HR Partner

Inse@mens.be

0471 62 48 24

Sien Deschilder

HR partner

sien@mens.be

0495 57 71 93

Charlotte Verhelle

Account manager

charlotte@mens.be

0468 17 88 15

Ontdek onze HR-diensten op mensenmaat

Werving & selectie

Wij bieden hulp bij rekruteringsstrategie, het opstellen van functieprofielen, bepalen van competenties, etc. 

HR-support

Wij bieden u zowel on site HR hulp als digitalisering van uw HR processen.

Tevreden mensen

Meten van emloyee success en internal employer branding. 

HR-scan

Met een HR-SCAN nemen we een virtuele foto van het huidige HR-beleid binnen jouw bedrijf.