Over ons

Wie is mens?

Je medewerkers zijn je waardevolste kapitaal. Daar zijn we bij MENS van doordrongen en die filosofie willen we ook in jouw organisatie in de praktijk brengen. Samen met ons team zijn we goed voor ruim 100 jaar ervaring. Onze medewerkers zijn stuk voor stuk experts. Die uiteenlopende en complementaire expertises zetten we in op maat van jouw bedrijf en jouw specifieke noden. Zo ondersteunen we je bij het aantrekken, het rekruteren & selecteren en het binden & behouden van de juiste medewerkers.

Wat mag je van ons verwachten?

Als een echte copiloot helpen we je bij de zoektocht naar de juiste medewerker.

Je kan rekenen op een vast aanspreekpunt, onze expert, die zelf kan terugvallen op de expertise en de kennis van het volledige team. Zo zetten we ruim 100 jaar ervaring in ten dienste van jouw bedrijf.

Samen zorgen we voor zuurstof voor jou én je bedrijf, zodat je achteraf autonoom verder kan. En zodat je HR-medewerkers kunnen focussen op de activiteiten die een echte meerwaarde voor je organisatie hebben.

We reiken je tastbare en onderbouwde oplossingen aan, op basis van onze brede, overkoepelende kijk.

Wij komen verschillende dagen on-site, op deze manier haal je HR-experten in huis. We houden het doel scherp door regelmatige reflectie. MENS kijkt anders en breder. Zo blijven we optimaliseren.

We bieden je perfectie, maar op een menselijke en betrokken manier. Want we willen dat je je echt thuis voelt bij ons.

Delphine Vantomme

Zaakvoerder

delphine@mens.be

0496/53.57.20

Dagmar De Naghel 

HR-partner

dagmar@mens.be

0498.33.26.94

Liza Taillieu

HR-partner

liza@mens.be

0483.163.131

Nathalie Tielemans

HR partner

nathalie@mens.be

0478 61 30 07

Björn Derdeyn

Mede-oprichter Mens

bjorn@mens.be

0474 30 51 52

Bo Vandepitte

HR Partner

bo@mens.be

0496 70 62 43

 

Inse Vanhopplinus

HR Partner

Inse@mens.be

0471 62 48 24

Sien Deschilder

HR partner

sien@mens.be

0495 57 71 93

Charlotte Verhelle

Account manager

charlotte@mens.be

0468 17 88 15

Ontdek onze diensten

Aantrekken

Zet je bedrijf in de kijker zodat potentiële kandidaten je kennen én vinden.  
 

Rekruteren & Selecteren

Van executive search tot begeleiding bij de sollicitatie-procedure: onze experts staan je bij.

Binden & Behouden

Je medewerkers zijn je grootste kapitaal. Met de juiste HR-tools zorg je ervoor dat ze je bedrijf trouw blijven.

Onze formules

Ontdek onze 5 specifieke formules passend bij jouw nood.